מצעים למיטת תינוק חדש

על מה חשוב להקפיד שקונים מצעים למיטת תינוק ?

תינוקנו החדש שרק הגיח לעולם חייב להיות עטוף ומוגן תמיד, הן מפני מזג אוויר סוער או שמא חם מידי, והן בכלי מיטה איכותיים ובטיחותיים אשר יבטיחו את שנתו הערבה והנינוחה, לשם שמירה מוחלטת וראויה על ביטחון ילדנו הנולדים הרי שעלינו לנקוט על פי הדגשים הבאים ברכישת מצעים לתינוקות:

  • איכות -  רכישת מצעים לרך הנולד חייבת להיעשות על פי שיקולי איכות ותרכובת בד, שכן הבחירה בבד נעים, איכותי ועמיד הינה חשובה ומהותית לנוחות מרבית ולשינה נעימה.
  • עמידה בתקנים – כאשר רוכשים אנו מצעים למיטת תינוק חייבים אנו לוודא ולהקפיד בבחינת תו התקן שניתן ליצרן ולמוצריו, כך שתינוקנו יוכל לשון במיטתו כשאנו רגועים, סמוכים ובטוחים מפני  התלקחות מהירה, חנק וכיוב' (חלילה).
  • נוחות – כשנוח לילדנו נוח לנו ! על כן, הקפידו לבחור במצעים שהם אינם רק יפים למראית עין אלא גם נוחים לשינה.
  • נראות – את עיצוב המצעים, דוגמאות, צבעים, הדפסים וגוונים תוכלו לבחור ולהתאים לחדר הילדים ולרצונותיכם האישיים.
    אך עם זאת חשוב לזכור כי כאשר מדובר על בחירת מצעים מעוצבים למיטת תינוק, חשוב כי הצבעים יהיו נעימים, רכים ומרגיעים (ולא עזים ומלחיצים), זאת כמובן על מנת ליצור אווירה נעימה, רגועה ונינוחה בעבור הרכים הנולדים.
  • גמישות – כמו שאנו (המבוגרים) אוהבים ליהנות ולהתפנק על מצעים גמישים אשר ניתנים למתיחה ואינם קופצים ויוצאים מן המזרן בכל סיבוב או בכל תנועה, כך גם בנוגע לרכים הקטנים שלנו ! גם הם צריכים ליהנות מסדינים ומצעים נוחים אשר יחזיקו מעמד לאורך כל הלילה בכל לילה !
  • בטיחות -  בטיחות היא הפרמטר החשוב ביותר בבחירת מצעים למיטת תינוק, ולשם הבטחת הבטיחות המצעים הנבחרים נבדוק באופן קפדני את היצרן, האיכות, התרכובת ותו התקן – כל אלו יבטיחו לנו בטיחות מקסימלית לחיי ילדנו.

 

איך בוחרים דוגמאות, עיצובים ודגמים במצעים למיטת תינוק ?

מצעים למיטת תינוק מיטת תינוק היא המקום בו ישן תינוקכם את שנת הצהריים או שנת הלילה המרגיעה שלו, על כן מיטה זו חייבת להוות מקום נוח, מרגיע ונעים בעבורו לצורך שינה ערבה ומתוקה (בדיוק כמוהו).
בחירת דוגמאות למצעים לרך הנולד אם כן, חייבת להיות שקולה ומחושבת, הן על פי בחירת צבעים, הרכבי בד נוחים וכמובן דוגמאות תואמות. 

על מנת לבחור נכונה התחילו בבחירת צבעים נעימים, רכים (לא עזים ובולטים) המשרים אווירת רוגע ונועם, שכן בחירות אלו הם המפתח לקיום בחירה נכונה ומוצלחת של מצעים יפים למיטת תינוק.

מלבד לכך, תוכלו לשלב ולהתאים את המצעים לתינוקות עם צבעי החדר והאביזרים בו, כך שתיווצר הרמוניה נעימה לעין.

 

סט מצעים למיטת תינוק האם ישנו צורך ביותר מסט אחד לרך הנולד ?

 הורים חדשים לתינוקות מוצאים עצמם מתחבטים לא פעם בשאלה הברורה והצפויה... האם סט מצעים אחד מספיק לתינוק שעתיד להיוולד ? אז בואו נעשה קצת סדר בדברים !!

לא, סט מצעים אחד אינו מספיק לתינוק חדש וזה בשל שלל סיבות : פליטות, הזעה, בריחת צואה מחיתול וכיוב'.
סיבות אלו הם חלק חשוב ומהותי להבנה בעבור ההורים לתינוקות החדשים מה היא מהות רכישת סטים רבים של מצעים למיטת תינוק, שכן באי הזמנת מספר סטים נוספים למיטת תינוקם, הם יגיעו למצב של חוסר ואי נוחות!! הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים ובואו להזמין את המצעים המושלמים בעבורכם ובעבור בני ביתכם באתר סדין "מצעים ונהנים" – באיכות, עמידות, עיצוב ובטיחות ללא פשרות !


מצעים למיטת תינוק
דורג על ידי יעל יאיר
5