שלום לחנות מצעים ונהנים

מאת יונתן המאירי | 24 בספטמבר 2018

אני בדרך כלל לא כותב מכתבי תודה או המלצות ולרוב אני גם סקפטי בכל הקשור להזמנות דרך האינטרנט. הפעם, החלטתי לחרוג ממנהגי בשני הדברים. את האמת, אשתי נדנדה לי לגבי הזמנת מצעים חדשים לחדר השינה ובגלל קוצר הזמן שיש לנו הן מבחינת עבודה והן מבחינת גידול הילדים, השתכנעתי באופן כמעט חד פעמי להזמין את המצעים החדשים באינטרנט, ולשמחתי זה היה מהחנות שלכם. 

שלום לחנות מצעים ונהנים!

אני בדרך כלל לא כותב מכתבי תודה או המלצות ולרוב אני גם סקפטי בכל הקשור להזמנות דרך האינטרנט. הפעם, החלטתי לחרוג ממנהגי בשני הדברים.

את האמת, אשתי נדנדה לי לגבי הזמנת מצעים חדשים לחדר השינה ובגלל קוצר הזמן שיש לנו הן מבחינת עבודה והן מבחינת גידול הילדים, השתכנעתי באופן כמעט חד פעמי להזמין את המצעים החדשים באינטרנט, ולשמחתי זה היה מהחנות שלכם. את ההזמנה קיבלתי כבר יום למחרת (אמנם אני לא גר כל כך רחוק מהחנות ברמת השרון, אבל עדיין לקבל כל כך מהר זה הישג שאין לפקפק בו), כשהכל היה ארוז להפליא והכי מפתיע- מה שראיתי באתר, זה באמת מה שקיבלתי. מצעים יפים ואיכותיים, ללא שום פגם וללא שום בעיה,כשגם בסוף החודש שהתשלום ירד מחשבון הויזה, ראיתי שזהו בדיוק הסכום אליו התחייבתי, בלי שום אותיות קטנות וללא שום עמלה מפתיעה. אין לי ספק שאת המצעים הבאים, גם של חדר השינה שלנו וגם של חדר השינה של הילדים אני מזמין מכם!