כך תשדרגו את נראות המזרונים שלכם באמצעות סדינים מעוצבים

המיטה בחדר השינה, היא ללא ספק הפריט המרכזי בכל חדר שינה והיא זאת שבשימוש יום יומי,  בין אם מדובר על שנת לילה מפנקת או סתם לשים את הראש לאחר יום עבודה גדוש במשימות. בחירת סדינים מעוצבים ונינוחים לצד מזרון מפנק ואיכות, הם אלה שמשפעים על שינה טובה וגם משפיעים רבות על עיצוב החדר. לכן, כאשר בוחרים סדינים במבצע חשוב לבצע בחירה קפדנית ולבחור בסדינים איכותיים ביותר. מעבר למצעים מזמינים ומעוצבים, יש צורך לבחור גם מזרונים מבית פולימדיה הידועים כמזרונים איכותיים ביותר בעולם המזרונים.

כיצד מזרון טוב יכול להשפיע על איכות השינה שלכם?

ידוע כי איכות השינה של כל אדם, משפיעה באופן ישיר על תפקוד ביום יום, שהרי שינה טובה על מזרון איכותי אינה גורמת לכאבי גב וכאבים אחרים בגוף, לכן כאשר בוחרים במזרון טוב, חשוב לבחור מזרון בעל שכבות איכותיות אחידות הנותנות תמיכה לכל הגוף. מזרון איכותי, יוכל לשרת אתכם לפחות כ – 10 שנים לעומת מזרון שאינו איכותי, יוכל לשרוד במקסימים כמה שנים ולאחר מכן תוכלו להרגיש באי נוחות בעת השינה עליו עד כדי שתרצו להחליף למזרון אחר. לכן, בחירה נכונה של מזרון איכותי, יוכל לחסוך לכם כסף רב וגם להעניק לכם שינה נעימה, מה שישפיע ישירות על התפקוד היום יומי שלכם.

מזרונים מבית פולימדיה, הם לא עוד מזרונים פשוטים, הם מזרונים אשר עשויים מחומרים האיכותיים ביות לשינה נעימה והם כוללים בתוכם שכבות איכותיות אשר ישמרו לכם לאורך שנים רבות ויקנו לכם שינה נעימה מאין כמוה. 

כיצד בוחרים מצעים למזרונים?

כיצד בוחרים מצעים למזרונים?על מנת לבחור מצעים מעוצבים למזרונים מבית פולימדיה, עליכם לדעת כמה דברים טרם בחירת המצעים:

מידות המצעים – בעולם המצעים ניתן לראות מספר רב של גדלים, החל מ – 160/200, 180/200 או 200/200 וגדלים נוספים. לכן, ברכישת מצעים עליכם לדעת היטב את גודל המזרון שברשותכם ולהתאים בקפידה את המצעים המתאימים.

איכות הבד – איכות בדי המצעים נבחרת על פי צפיפות הבד, ככל שהבד יהיה צפוף יותר, כך איכות הבד תהיה גבוהה יותר. אך כמובן שתמיד כדאי לרכוש מצעים העשויים מ – 100% כותנה משובחת הסופגת זיעה ולחות. מעבר לכך, תוכלו לרכוש מצעים מפנקים העשויים מפלנל לימי החורף הקרים.

בחירת צבעים – את צבעי המצעים, חשוב להתאים בקפידה לעיצוב הכולל של חדר השינה, שהרי המיטה היא המיקוד בחדר והיא משפיעה רבות על העיצוב הכולל של החדר כולו.

 

מגיני מזרון – בכל מקרה של רכישת מצעים, חשוב לרכוש מגיני מזרון איכותיים אשר יגנו על המזרון מפני חדירת נוזלים, מפני אבק ולכלוך אשר עלולים לחדור למזרון ולפגוע באיכותו. לכן, כבר ביום רכישת המזרון, חשוב לרכוש מגינים אשר מתאימים במידותיהם למזרון וכאלה שניתן לכבסם בקלות רבה. 

 


כך תשדרגו את נראות המזרונים שלכם באמצעות סדינים מעוצבים
דורג על ידי רינת פישר
5

 

כך תשדרגו את נראות המזרונים שלכם באמצעות סדינים מעוצבים